Březen 2013

GGGB _ 9. Kapitola

21. března 2013 v 19:51 | Autor: Melissa.
Vzpomínám si, jak jsem mu přála, je to možná týden zpátky. Měl svátek, vím to jen díky aplikaci, kterou mám v telefonu. Takhle nikdy na nikoho nezapomenu.
Celý den jsem ho nepotkala ani na chotbě, ani v nějaké třídě. Až jednu hodinu, máme hudebku a oni jsou o několik tříd dál, takže většinou za námi chodí některý kamarádi mých spolužáků. Šla Adrianne a volala na Lukea "Lukííííí, všechno nejlepší k svátku!" jen prošla a hned se šla pochlubit jako kočka když zvládla jít na bedýnku. "já mu popřála!!" jak málo stačí ke štěstí, myslela jsme si. Neviděla jsem žádnou reakci, prý jí poděkoval, ale nic nevím. Pak šel směrem ke mě, já seděla na lavičce, dělal na mě obličeje. "Ahoj! Všechno nejlepší k svátku." řekla jsem mu a on ke mě natahoval ruku. Dala jsem mu jí a on si ke mě sedl a dal mi pusu na dlaň. Teda, málem, ucukla jsem. "Miluju tě!" řekl, ale já moc dobře vím, jak to myslela. Uráží mě to, jak na něj asi můžu působit? "No to víš že jo!" šla jsme do třídy "Já ti zahraju na piáno!" vím, že umí hrát. "Pojď." Chvilku přemlouval učitelku, že si chce zahrát, ale ta mu to nepovolila, takže když odešla, tak si to povolil sám. Hrál nejdřív My Heart Will Go On, pak Someone Like You. Občas mu to přeskočilo, ale byl to úžasný pocit. Pokaždý když dohrál tak se na mě podíval a já mu zvedla palec nahoru.
Měl neuvěřitelně okouzlující úsměv. Pak se vydal směrem ke mě, ale zastavil ho spolužák. "Znáš Jabko?" "Ne, Hrušku!" zasmála jsem se, ten den poprvé od srdce, podíval se na mě a bylo vidět, jak se mu rty kroutí do úsměvu. Nechtěla jsem se na něj nidky smát, protože jsem myslela, že to pak vzdá. Nevzdal. Chodil za mnou prakticky každý den, občas jen pozdravil, jindy se vybavoval. Už mne tolik neprovokoval, spíše se mě neustále na něco ptal, byl milý.
Jsem nervózní pokaždé ho vidím. Už se nemůžu ubránit, má tak neodolatelný pohled. Víte, podle mého by měl být mozek a srdce jeden orgán, protože oba dva poslechnout nemohu. Už ne.

GGGB _ 8. Kapitola

19. března 2013 v 16:34 | Autor: Mellisa.

Nenene, dneska nic nebude! myslela jsem, když jsem sla do školy. I když se mi to už jednou vymstilo. Včera nic a to byla středa! Někdy ho dokonce ani nevídám ve škole, vím, že tam je, ale potkám ho třeba jenom jednu přestávku. Tak uvidíme dneska.
Zazvonilo po hodině matematiky. Matika mě poslední dobou baví, rýsujeme a to mi jde. Jinak já a matika... to moc nejde. Nikdy jsem jí moc nemusela, hned, jak jsme začali řešit těžší příklady než 2+2. Teď si dokonce myslím, že 1+1=3. Za některých okolností... Učitelka odešla a já se dala do řeči s ostatními. Carly zase není ve škole, takže s Ellis co sedí za mnou, nebo s Michaelem, který sedí za Ellisabeth. Sice mě Michaelovo neustálé rejpání obtěžuje, ale jinak je vpohodě. I když, někdy, mám chuť ho nakopat a ne se s ním bavit.
Jak jsem (ne) čekala, ale jak čekáte vy, po chvilce se Luke objevil ve dvěřích. Pozdravil mě a pak šel za Ell s Emou, ale ty ho pozdravily, ale protočily oči. Sedl si tedy vedle mého místa, ale já seděla přes lavici. Viděla jsem tu jiskřičku v jeho očích, když mi koukal na věci. "Zapomeň na to!" okřikla jsem ho, ale on mi stejně sáhl po penálu. Pak si chtěl plácnout, ale pěstí, víte, jak to myslím. Měl tak velké ruce, teda, oproti mým. Mě mnohem více vystupují klouby a taky jsou moje ruce věčně studené. "Ale nedej mi velkou." někoikrát jsme rukou ucukla, ale nakonec jsme si spolu "plácli" ještě několkrát. Pořád mi chtěl něco provést. Bylo to vidět. Takže vzal můj slovník, který si sama píšu do sešitu s tvrdými deskami, a několikrát do něj praštil. Zničil ho - potrhal zadní desky, byl hodně slisovanej. Měl sílu a chtěl abych si toho všimla.
Sáhl po žákovské. "Carly, Adrianne, Ema..." "Ne, žákajdu vůbec!" sebrala jsem mu ji a schovala. Na žákovské mám sbírku podpisů. "Nechceš se mi sem taky podepsat?" "Dobře." Dala jsem mu lihový fix a on mi tam napsal "Luke" a smajlíka. Psal.. ehm, jak kluk, ale bylo vidět, že se snažil. "Že ty mě miluješ!!" "No to víš, že jo."
Poté do třídy přišla učitelka. "Hello kids!" mluvila, ale pak vytřešila oči a ukázala na Lukea. "Kšic!" křikla na něj "ale jo, ty jsi hodný, ty tu můžeš zůstat." ale stejně se Luke zvedl a šel. "Můžeš tu zůstat, Lukeu. Za kým tady je?" "Za Taylor!" Ema na mě napráskala. "Nenenenenene!" kroutila jsem hlavou a červenala jsme se. Pak na mě ještě zamával a několikrát mi poslal "vzdušnou pusu" ve dveřích.

GGGB _ 7. Kapitola

14. března 2013 v 16:09 | Autor: Mellisa.
Žádná trvalá. Bože. Nic takovýho, co to zase je?!
Přišel ke mě a natáh ruku. "Nalakuješ mi nehty?" nahodil ten svůj neodolatelný výraz. "Ne. Nemám lak, ale jestli chceš křiklavě růžovou...." "Nenene, to je vpohodě!" Carly se an mě podívala s výrazem soucitu, ale i ona se smála a já bych vlastně udělala na jejím místě to samé. Však se směju pokaždé ho potkám..
Přišel do třídy, chvilku si ze mě dělal srandu, fajn. Pak přišla Adrianne a já se s ním zrovna pošťuchovala. Nejdřív mi byla za zády a pak čekala až za ní půjde. Pak šel směrem k njí, ale nic jí neuděla, i když se už smála. Vrátil se i když jsme se už jednou honili po škole, ale podruhý mě chytil dozor a já se vrátila zpět do třídy. Pak když jí znova utekl tak šla kolem mě, ta učitelka a řekla že si popovídáme. Luke se mi začal smát a já myslela, že ho zabiju. Pak mi ještě řekl, že jí pověděl že jsem mu chtěla dát pusu, což není pravda. Pořád se mi smál pokaždý mě viděl, ale nakonec se mi omluvil, že už to nidky neudělá. Nevěřím mu to, ale i tak jsem ráda, že se alespoň omluvil.
Když za mnou přišel naposled, opřel se o lavici tak mu sluníčko svítilo na obličej, měl tak nádherné oči! Takové modré a tak výrazně modré.. jak kdyby nosil čočky (nenosí, protože nosí ty dioptrický), nebo kdyby použil photoshop. Efekt si sice zkazil tím co říkal, ale ty oči... ahh! Musím se smát, jak dlouho tam Adry čekala. Nedočkala se... Je to vtipný. Jojo, je to sranda. Vlastně jsme už (překvapivě) ráda, že tu je! Nevím, když není extrémně otravnej a nedělá až moc velký blbosti, ať si tu klidně zůstane. řekla jsem si a hned jsem se zarazila. Tohle bych před týdnem neřekla.

GGGB _ 6. Kapitola

10. března 2013 v 16:28 | Autor: Mellisa.
Takže jsem zase skoro nespala. Vystartoval? On se mi opravdu chce vrtat v hlavě!
Přeskočím ty dvě "nudné" přestávky a přejdu k velké.
Jak jsme již čekala, Luke se zanedlouho po zvonění objevil ve třídě. Dal mi kytku, co byla na parapetu, ale já jí vzala a měla chuť po něm hodit. "Jsi krásná." řekl s chladným obličejem. "No to víš že jo!" Co jsem mu na to měla říct? Dělal si jen srandu? Nebo to myslel vážně??
Pak se tam objevila Adrianne. Ano, ona si to opravdu užívá! Nikdo jí sem nezval. Měla jsme chuť jí vyhodit ven z naší třídy. Teď jsem tu já! "Adriannó!..." víc jsem neslyšela, protože jsem odešla - Carly si chtěla koupit pití. Když jsme se vrátila na patro vidím jak za Luke za ní běží a za rohem pak jenom zvuk praštění přes zadek. A bylo to tu zase. Asi jsem jen náhrada.
Teď jen vím, že ve středu budu chybět, tu středu, na kterou jsme se celý týden učila a kdy se mi Luke nejvíc věnoval. A to nejhorší: Tuto hodinu máme spojenou! Vsadím se, že se určitě bude něco dít, ale ne mě a až se v pátek vrátím, Luke si mě ani nevšimne. Teď jsme na tom asi tak: mozek mi říká, že si dělá srandu a srdce říká, že mě má rád. Bože, jsem v háji.

GGGB _ 5. Kapitola

9. března 2013 v 12:26 | Autor: Mellisa.
Ten den jsem si připadala hrozně. Malovala jsem si světlou budoucnost... moje vina. jednou jsme se musela vrátit do reality.
Nejhorší bylo to, že druhý den se tam Luke s Adrianne znova sešli. U nás ve třídě, ale většina stejně byla přilepená u počítače a hledala nějakej příjemnej Dubstep, nebo Drum and Bass, pořípadě Electro House, který teď všechny neuvěřitelně bavil. Luke hledal s nima a když odešel připojila jsme se já, ale Adrianne s Carly seděly vzádu v lavicích. Danon se po chvilce vrátil a já si ho vlastně ani moc nevšimla. "Tohle pusť!" rozezněl D'n'B a já se začala vlnit, dělat blbosti. Sedla jsme si ke Carly, nervózní, stejně jako každou poslední dobou velkou přestávku. "Jak se na tebe usmívá, jůů!" řekla C. a nahnula se k Adrianne. "Hmm, super."Drum and Bass mi přepli, takže jsme to šla vrátit do pořádku. Luke se ke mě přiblížil a chytil zezadu za pas, lekla jsem se a po tom co na mě něco mlel jsme vyběhla. Řval jak na lesy, ale já měla sluchátka, který se mi zamotaly a já se zastavila a neběžela dál. Zazvonilo na "Za5 minut hodina" a já měla uspokojivý pocit, že Adry nic neprovedl. Zatím.

GGGB _ 4. Kapitola

8. března 2013 v 17:34 | Autor: Mellisa.
Nepřišla jsem na to. Pak nastala ta pauza - jeden celý den mi nic neproved, jen na mě přes celou chodbu řval a dělal xichty. Mě se to pořád honilo v hlavě a zrovna ten den byla literatura, takže místo čtení (někdy skoro-spaní) jsem přemýšlela nad tím, co mi asi v nejbližší době provede. Konečně se rozřinčel zvonek. Nějak jsme se vzpamatovali, všichni zívali a protahovali se. "Bože, já jednou usnu!" podívala jsem se na skorospící Carly. "Asi tak." Asi jsem nad tím moc přemýšlela, během několika minut se tam Luke objevil. Chvilku mě přemlouval, ať ho obejmu, ať se s ním jdu projít. Nehlo mě. Pak přišla do třídy učitelka, která nás měla další hodinu. U nás se nesmí do jiných tříd a Luke se proto sklonil pod lavici a já si sedla před něj, aby nebyl vidět. "Taylor, nemusíš se namáhat, stejně ho vidím." řekla s úšklebkem. "Děkuju, že jsi mě schovala." Luke mě chytl za pas a dal mi pusu na krk.

GGGB _ 3. Kapitola

7. března 2013 v 20:16 | Autor: Mellisa.
Pozorovala jsme je, fascinovalo mě to. U některých bych nečekala, že vyhrají. Jak jsem tam stála, přišel ke mě a strčil mi ruku do zadní kapsy. Hned jsem se po něm ohnala - to on začal nehorázně ječet a utíkat. Bohužel, dozor na chodbě má oči i vzadu, takže jsem se hned zastavila a zalezla zpátky do třídy. Luke se vrátil a tentokrát přišel k mé lavici a začal mi rovnat rozházené sešity a učebnice na lavici. V očích měl ale něco záludného - bylo na něm vidět, jak přemýšlí, co mi vezme. Vzal žákovskou. Nikam nejdu, stejně jsem zase příjde. řekla jsem si. Ale on pořád nepřicházel, takže jsme vylezla na chodbu a tam několik grázlů přilepení na stránkách mojí žákovský. "Tak to je moc!" Vyběhla jsem a utíkala za Lukem. Řval a už jsem ho skoro měla, ale on zalezl na klučičí záchod. Dozor samozřejmě pořád ve střehu, ale učitelka, co ho držela si povídala s jiným učitelem, takže jsme, jen na jeden krok vlezla za Danonem, ale on jí dal až na druhou stranu umyvadel. "Podáš mi jí, prosím?" žadonila jsme jednoho kluka, co vycházel. "Nenene!" řekl Luke s ďábelským úsměvěm, takže jsem nakonec byla donucena tam jít a vzít si ji. Nebyla daleko, ale byla jsme tam, kde nemám být. Co kdyby mě chytl učitel Cocks? Do dvou minut by bylo po mě.

GGGB _ 2. Kapitola

5. března 2013 v 17:13 | Mellisa.
Kapitoly: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...
Takže jsem se, hned jak odešel, začala radovat. Byla jsem z toho nervózní, nevěděla jsem, co si o tom myslet. Ale tak, je to Luke, co bych čekala. No, ale on nepřišel naposled. Od toho dne mi oxidovat u lavice, čekajíc až příjdu. No, tenkrát bohužel. Takže jsme sklopila uši, šla si připravit a vyndat svačinu. V tu dobu jsme každou velkou přestávku chodila do jiné zřídy za kamarády, abychom se zase u nás slezli. Většinou už se mi do tý třídy ani nechtělo, bůhví, co by se dělo. Teď to vím, co se dělo. Ale to později.
Pokaždý si ke mě sedl, koukal na mě a něco mluvil, já se koukala na druhou stranu, naprostý nezájem. Proč taky. Každopádně takhle to šlo skoro každý den, kromě pár vyjímek, kdy k nám nešel a nechal mě být. Nechyběl mi. Ale byla s ním sranda, takže když zrovna nedělal blbosti, se mnou, tak mi ani nevadil. Celý týden to bylo OK, ale když přišla středa, před třetí hodinou, tak jsem ani nechtěla jít nahoru. Jojo, byla to sranda, občas. Když šlo o mě, tak ne, ale protože se ráda směju, tak jsem to nějak nechala být.
Přeskočím tu dobu, kdy se dělo to samé a přejdu k začátku všeho.
Jednou Carly chyběla. Jako každou velkou přestávku jsem šla do druhé třídy. Takže jsme přišla s jedním kamarádem, který hned šel ke klukům a já si tedy sedla a povídala s ostatními. Ne, že bych byla jediná holka, ale bylo jich tam málo. Když najednou k nám přišel do třídy. Já se jen tak otočila na Aarona (kamarád z druhé třídy) a pošeptala mu, že Lukea nechci ani vidět. Než jsme se otočila, tak zase seděl mě, objal mě kolem ramen a prý "Ať si jdu dát páku". "Nezlob se, ale zlomil bys mi ruku." opravdu jsem s ním nechtěla jít na páku. Měl velkou sílu, když mě chytil za ruku, pak jsme tam měla modřinu. Ne, že by mi chtěl ublížit, jen nechtěl dostat facku. Nakonec šel s Aaronem a než jsme se nadála byla plná třída spolužáků z jiných tříd a různýcvh ročníků co si dávali páku. Pokaždý Luke vyhrál. Pak, když šel na řadu Dennis s Michaelem, stoupla sem si a pozorovala, jak jim červenaly obličeje a vystupovaly šlachy na rukách.

GGGB _ 1. Kapitola

4. března 2013 v 20:40 | Autor: Mellisa.
Jmenuji se Taylor, ale nikdo mi neřekne jinak, než Tay. Je mi 14, bydlím nedaleko Londýna, tam chodím do školy. Chci vás seznámit s mým příběhem.

Byl to asi měsíc po začátku školního roku. Většina žáků se už vzmotala z toho šoku, že skončily prázdniny. Na kontě nemám moc průserů, až na to, že mě jednou prohodil dveřma jeden kluk z vyššího ročníku. Bylo to sice už minulý rok, ale pořád se setkávám s lidmi, kteří se mi kvůli tomu smějí. Vlastně ani nevím proč - byla to jeho ostuda, ne moje. Ale to je teď jedno... Jednu hodinu ve středu máme biologii - stěhujeme se o patro výš, kde s námi čekají i děti ze starších ročníků. Jedna holka z naší třídy "peče" s největšími trotly v jejich třídě, takže ta nejhorší skupinka se na nás mačkala, občas vzala penál, ale zase ho vrátily a já si toho nevšímala. Až jednou se na mě podíval zcela nový žák, Luke Danon, kterému stejně všichni říkali Danone, ale já zprvu ani nevěděla jeho jméno. Opravdu jsem ho neznala, chodil na naší školu jen pár dní."Taylóóóór!" "Hmm?" Zvedla jsme hlavu od učení a viděla vlatně úplně cizího kluka, který mě zvednul a skoro prohodil sklem. Lekla jsme se a hned jak mě pustil jsme ho paštila srolovaným sešitem po hlavě a popošla o kousek dál. Neměla jsme náladu to řešit. A to byl vlastně můj první "incident" s Lukem.
Před pololetím se všechno uklidnilo, to jak mě prohodil sklem a já vlatně na Danona úplně zapoměla. Neřešila jsme ho, jen to, jak nám oxidovat před třídou každou řestávku, protože za nima chodila Emma. Až jednu velkou přestávku se to všechno obrátilo jinak a celý svět se začal točit na druhou stranu.

Úvod. :)

4. března 2013 v 19:46
Ahoj! :)
Na tomhle blogu představím svou povídku Good Girls Go Bad (Hodné holky se kazí). Nevím sice, jak často budu řidávat, ale už zadlouho přidám první díl a doufám, že se do mé povídky začtete. :)
O čem bude? Bude o holce, konkrétně Taylor, které začne plést hlavu "zlý" kluk. :) Tak se těšte! :)

Povídka je vymyšlená a nepíšu jí na základě nějaké skutečné události. :))