GGGB _ 4. Kapitola

8. března 2013 v 17:34 | Autor: Mellisa.
Nepřišla jsem na to. Pak nastala ta pauza - jeden celý den mi nic neproved, jen na mě přes celou chodbu řval a dělal xichty. Mě se to pořád honilo v hlavě a zrovna ten den byla literatura, takže místo čtení (někdy skoro-spaní) jsem přemýšlela nad tím, co mi asi v nejbližší době provede. Konečně se rozřinčel zvonek. Nějak jsme se vzpamatovali, všichni zívali a protahovali se. "Bože, já jednou usnu!" podívala jsem se na skorospící Carly. "Asi tak." Asi jsem nad tím moc přemýšlela, během několika minut se tam Luke objevil. Chvilku mě přemlouval, ať ho obejmu, ať se s ním jdu projít. Nehlo mě. Pak přišla do třídy učitelka, která nás měla další hodinu. U nás se nesmí do jiných tříd a Luke se proto sklonil pod lavici a já si sedla před něj, aby nebyl vidět. "Taylor, nemusíš se namáhat, stejně ho vidím." řekla s úšklebkem. "Děkuju, že jsi mě schovala." Luke mě chytl za pas a dal mi pusu na krk.

"Necháš jí bejt?!" Carly ho začala fackovat, ale já byla zase někde jinde. Nenechala bych se, kdybych byla při smyslech. Ale já zase byla pryč a vrátila jsem se až když ho vyhnala učitelka, která už přišla se zvoněním.
Celý den jsme byla mimo. Náruživě jsme si psala s Carly o tom, že nevím, proř to dělá, co to znamená, proč já.. nenašla jsem odpověď. A vlastně doteď nevím, proč to dělá. Ale předbíhám.
Pondělí nesnáším, ale bohužel se s ním každý týden musím setkat. Ten den jsme zase, jako vždy, šla pro Aarona s Mikem a Adrianne. Adriannem je vychrtlá, z dlouhýma vlasama, ano, trošičku si myslí. Občas jí to sebevědomí dokonce roste jako houba, prosě kyne. Dnes byl ten den. Luke se objevil ve třídě (jaké překvapení) a já si ho nevšímala, šla si sednout na své místo pěkně vzadu. Adrianne seděla vepředu. Danone vzal křídu a napsal na tabuli 2+2=24 a pod to A v srdíčku. "Podívejte, jak se červená! Žárlí!" Adrianne se podívala na mě. "Tak to na jako ne. Naopak se ho ráda zbavím." Lhala jsem. Rvalo mě to na kusy. Ne, nežárlila jsem, možná kapánek, spíš mi to zamotalo hlavu třikrát dokolečka. Odešla jsme ze třídy a šla ke skříňkám, jakože tam něco velice důležitého dělám, ale jen jsem nechtěla, aby jsme viděla co jí dělá. Já tam vlastně vůbec nebyla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inny Emilly Inny Emilly | Web | 8. března 2013 v 20:03 | Reagovat

a kdo ne? :D
jinak krásný dess :)

2 *AnetWolfLun* *AnetWolfLun* | E-mail | Web | 8. března 2013 v 20:06 | Reagovat

- nejhezčí je to jak jí chytá za pas :'3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama