GGGB _ 5. Kapitola

9. března 2013 v 12:26 | Autor: Mellisa.
Ten den jsem si připadala hrozně. Malovala jsem si světlou budoucnost... moje vina. jednou jsme se musela vrátit do reality.
Nejhorší bylo to, že druhý den se tam Luke s Adrianne znova sešli. U nás ve třídě, ale většina stejně byla přilepená u počítače a hledala nějakej příjemnej Dubstep, nebo Drum and Bass, pořípadě Electro House, který teď všechny neuvěřitelně bavil. Luke hledal s nima a když odešel připojila jsme se já, ale Adrianne s Carly seděly vzádu v lavicích. Danon se po chvilce vrátil a já si ho vlastně ani moc nevšimla. "Tohle pusť!" rozezněl D'n'B a já se začala vlnit, dělat blbosti. Sedla jsme si ke Carly, nervózní, stejně jako každou poslední dobou velkou přestávku. "Jak se na tebe usmívá, jůů!" řekla C. a nahnula se k Adrianne. "Hmm, super."Drum and Bass mi přepli, takže jsme to šla vrátit do pořádku. Luke se ke mě přiblížil a chytil zezadu za pas, lekla jsem se a po tom co na mě něco mlel jsme vyběhla. Řval jak na lesy, ale já měla sluchátka, který se mi zamotaly a já se zastavila a neběžela dál. Zazvonilo na "Za5 minut hodina" a já měla uspokojivý pocit, že Adry nic neprovedl. Zatím.

Jeho třída měla hodinu hned vedle naší třídy a já zašla za mýma kamarádama. Hneed jak jsem ho viděla, začli mi motýlci běhat v břiše a já měla divný pocit. "Taylóóór!" slyšela jsme za zády. Ignorovala jsme to, ale když jsme se otočila, Danone šel za Adriannou, která ho všelijak obcházela. Ale co, nezabráním tomu. Povídala jsem si dál.Přišlo mi, že si jeho pozornost Adry snad užívá! "Víš, on mě má Luke hrozně rád!" měla jsme chuť po ní skočit... ne, závist je odporná vlastnost. A vlastně už bude zvonit. Matematika. Nesnáším jí! Celou hodinu jsme přemýšlela o tom, jak to teda mám brát. Adrianne si ještě myslí, že jí chce! Bože."Další příklad vyřeší Taylor." řekla učitelka, ale já řekla jinej. Podruhý jsme si spletla znaménko. "Co je s tebou?" "Nic". Neřeknu Carly, že mě Adrianne vytáčí. Ne. Poperu se s tím sama.
Konečně zkončila ta neuvěřitelně dlouhá hodina a já nadšeně vyběhla se schodů směrem ke skříňkám. Jdu a Luke mi znovu strčil ruku do zadní kapsy. Okamžtě jsem po něm vystartovala a při tom porazila i pár dalších lidí. "Tam se nesahá!" schoval se za mého spolužáka, ale stejně jsme ho několikrát praštila. U skříněk znova, ale kamarádky už na mě čekaly. "Fakt vypadám jako někdo, kdo by s Lukem chodil?!" řekla jsme udýchaně, jelikož jsme běžela daleko a s taškou na zádech. "On mi řekl že by po tobě nejraději vystartoval." řekl mi spolužák, jeho kamarád, co šel za mnou. Jak mě mohl slyšet? Ale co mi řekl?! Co to zase je?

Povězte mi, mám napsaných několik dalších dílů - čte to alespoň někdo? Mám mojí povídku dále zveřejňovat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Machiina Machiina | Web | 10. března 2013 v 12:49 | Reagovat

Ok,tak už by jsi mohla dát i šestou :DDD
Jako..makaj!!!Je to suepr :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama