GGGB _ 6. Kapitola

10. března 2013 v 16:28 | Autor: Mellisa.
Takže jsem zase skoro nespala. Vystartoval? On se mi opravdu chce vrtat v hlavě!
Přeskočím ty dvě "nudné" přestávky a přejdu k velké.
Jak jsme již čekala, Luke se zanedlouho po zvonění objevil ve třídě. Dal mi kytku, co byla na parapetu, ale já jí vzala a měla chuť po něm hodit. "Jsi krásná." řekl s chladným obličejem. "No to víš že jo!" Co jsem mu na to měla říct? Dělal si jen srandu? Nebo to myslel vážně??
Pak se tam objevila Adrianne. Ano, ona si to opravdu užívá! Nikdo jí sem nezval. Měla jsme chuť jí vyhodit ven z naší třídy. Teď jsem tu já! "Adriannó!..." víc jsem neslyšela, protože jsem odešla - Carly si chtěla koupit pití. Když jsme se vrátila na patro vidím jak za Luke za ní běží a za rohem pak jenom zvuk praštění přes zadek. A bylo to tu zase. Asi jsem jen náhrada.
Teď jen vím, že ve středu budu chybět, tu středu, na kterou jsme se celý týden učila a kdy se mi Luke nejvíc věnoval. A to nejhorší: Tuto hodinu máme spojenou! Vsadím se, že se určitě bude něco dít, ale ne mě a až se v pátek vrátím, Luke si mě ani nevšimne. Teď jsme na tom asi tak: mozek mi říká, že si dělá srandu a srdce říká, že mě má rád. Bože, jsem v háji.

Cítím se jak kdyby o mě byl Heart attack od Demi. Cítím se stejně - lakuju si nehty a pečlivě si maluju každou linku, abych se mu líbila a co z toho! Akorát velký nic nebo pohled, jak běhá za Adriannou. Je mi z toho zle. Ale asi to moc řeším, třeba se stane zázrak. Adrianne umí být přecejenom pěkně protivná. Ve středu budu chybět a naše třídy jsou spojené - už to vidím, jak místo mě půjde Luke za ní. Ano, žárlím... ale prostě bych ho nejraději měla pro sebe. Ráda se podělím, ale proč s ní?! Proč nemůžu být jednou stejná mrcha jako je spousta holek?! "Taylor, já bych tě do těch vlasů nejraději kopnul!" podívala jsem se na něj s trošku nepochopením. "Proč?" "Líbí se mu" zašeptala mi Carly. Neodpověděl mi. "Udělej si trvalou!" vypadala bych jak pudlík! řekla jsem si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Machiina Machiina | Web | 10. března 2013 v 16:55 | Reagovat

Mně se to líbí,jde ti to a když tě to baví ..máš v tom pokračovat ))

2 Marti Marti | Web | 10. března 2013 v 17:00 | Reagovat

Příběh vypadá moc zajímavě, bohužel nemám čas tak nestihnu přečíst předchozí kapitoly, doufám, že mi toho moc neuteklo a jakmile budu mít čas tak s ito přečtu od 1. dílu, ale tato část se mi hrozně líbila, tvůj styl psaní, děj.. moc krásné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama