GGGB _ 7. Kapitola

14. března 2013 v 16:09 | Autor: Mellisa.
Žádná trvalá. Bože. Nic takovýho, co to zase je?!
Přišel ke mě a natáh ruku. "Nalakuješ mi nehty?" nahodil ten svůj neodolatelný výraz. "Ne. Nemám lak, ale jestli chceš křiklavě růžovou...." "Nenene, to je vpohodě!" Carly se an mě podívala s výrazem soucitu, ale i ona se smála a já bych vlastně udělala na jejím místě to samé. Však se směju pokaždé ho potkám..
Přišel do třídy, chvilku si ze mě dělal srandu, fajn. Pak přišla Adrianne a já se s ním zrovna pošťuchovala. Nejdřív mi byla za zády a pak čekala až za ní půjde. Pak šel směrem k njí, ale nic jí neuděla, i když se už smála. Vrátil se i když jsme se už jednou honili po škole, ale podruhý mě chytil dozor a já se vrátila zpět do třídy. Pak když jí znova utekl tak šla kolem mě, ta učitelka a řekla že si popovídáme. Luke se mi začal smát a já myslela, že ho zabiju. Pak mi ještě řekl, že jí pověděl že jsem mu chtěla dát pusu, což není pravda. Pořád se mi smál pokaždý mě viděl, ale nakonec se mi omluvil, že už to nidky neudělá. Nevěřím mu to, ale i tak jsem ráda, že se alespoň omluvil.
Když za mnou přišel naposled, opřel se o lavici tak mu sluníčko svítilo na obličej, měl tak nádherné oči! Takové modré a tak výrazně modré.. jak kdyby nosil čočky (nenosí, protože nosí ty dioptrický), nebo kdyby použil photoshop. Efekt si sice zkazil tím co říkal, ale ty oči... ahh! Musím se smát, jak dlouho tam Adry čekala. Nedočkala se... Je to vtipný. Jojo, je to sranda. Vlastně jsme už (překvapivě) ráda, že tu je! Nevím, když není extrémně otravnej a nedělá až moc velký blbosti, ať si tu klidně zůstane. řekla jsem si a hned jsem se zarazila. Tohle bych před týdnem neřekla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Machiina Machiina | Web | 16. března 2013 v 23:36 | Reagovat

Přidej i deníček..nebo něco jinýho..ať se to trochu prolíná a já abych nemusela slintat nad článkama ))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama