GGGB _ 8. Kapitola

19. března 2013 v 16:34 | Autor: Mellisa.

Nenene, dneska nic nebude! myslela jsem, když jsem sla do školy. I když se mi to už jednou vymstilo. Včera nic a to byla středa! Někdy ho dokonce ani nevídám ve škole, vím, že tam je, ale potkám ho třeba jenom jednu přestávku. Tak uvidíme dneska.
Zazvonilo po hodině matematiky. Matika mě poslední dobou baví, rýsujeme a to mi jde. Jinak já a matika... to moc nejde. Nikdy jsem jí moc nemusela, hned, jak jsme začali řešit těžší příklady než 2+2. Teď si dokonce myslím, že 1+1=3. Za některých okolností... Učitelka odešla a já se dala do řeči s ostatními. Carly zase není ve škole, takže s Ellis co sedí za mnou, nebo s Michaelem, který sedí za Ellisabeth. Sice mě Michaelovo neustálé rejpání obtěžuje, ale jinak je vpohodě. I když, někdy, mám chuť ho nakopat a ne se s ním bavit.
Jak jsem (ne) čekala, ale jak čekáte vy, po chvilce se Luke objevil ve dvěřích. Pozdravil mě a pak šel za Ell s Emou, ale ty ho pozdravily, ale protočily oči. Sedl si tedy vedle mého místa, ale já seděla přes lavici. Viděla jsem tu jiskřičku v jeho očích, když mi koukal na věci. "Zapomeň na to!" okřikla jsem ho, ale on mi stejně sáhl po penálu. Pak si chtěl plácnout, ale pěstí, víte, jak to myslím. Měl tak velké ruce, teda, oproti mým. Mě mnohem více vystupují klouby a taky jsou moje ruce věčně studené. "Ale nedej mi velkou." někoikrát jsme rukou ucukla, ale nakonec jsme si spolu "plácli" ještě několkrát. Pořád mi chtěl něco provést. Bylo to vidět. Takže vzal můj slovník, který si sama píšu do sešitu s tvrdými deskami, a několikrát do něj praštil. Zničil ho - potrhal zadní desky, byl hodně slisovanej. Měl sílu a chtěl abych si toho všimla.
Sáhl po žákovské. "Carly, Adrianne, Ema..." "Ne, žákajdu vůbec!" sebrala jsem mu ji a schovala. Na žákovské mám sbírku podpisů. "Nechceš se mi sem taky podepsat?" "Dobře." Dala jsem mu lihový fix a on mi tam napsal "Luke" a smajlíka. Psal.. ehm, jak kluk, ale bylo vidět, že se snažil. "Že ty mě miluješ!!" "No to víš, že jo."
Poté do třídy přišla učitelka. "Hello kids!" mluvila, ale pak vytřešila oči a ukázala na Lukea. "Kšic!" křikla na něj "ale jo, ty jsi hodný, ty tu můžeš zůstat." ale stejně se Luke zvedl a šel. "Můžeš tu zůstat, Lukeu. Za kým tady je?" "Za Taylor!" Ema na mě napráskala. "Nenenenenene!" kroutila jsem hlavou a červenala jsme se. Pak na mě ještě zamával a několikrát mi poslal "vzdušnou pusu" ve dveřích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Machiina Machiina | Web | 19. března 2013 v 19:28 | Reagovat

Ten pocit,když mě nehorázně naštve,že nevím,jak to bude dál..:D

2 Machiina Machiina | Web | 19. března 2013 v 19:55 | Reagovat

Zapleť do toho mou osobnost a budeš to mít hned komplikovaný,jak sviňa :D Až se ti to nebude líbit..:D

3 mine-version mine-version | Web | 19. března 2013 v 20:29 | Reagovat

Matika taky neni moje oblíbená :D a ta učitelka na aj je taky dobrá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama