GGGB _ 9. Kapitola

21. března 2013 v 19:51 | Autor: Melissa.
Vzpomínám si, jak jsem mu přála, je to možná týden zpátky. Měl svátek, vím to jen díky aplikaci, kterou mám v telefonu. Takhle nikdy na nikoho nezapomenu.
Celý den jsem ho nepotkala ani na chotbě, ani v nějaké třídě. Až jednu hodinu, máme hudebku a oni jsou o několik tříd dál, takže většinou za námi chodí některý kamarádi mých spolužáků. Šla Adrianne a volala na Lukea "Lukííííí, všechno nejlepší k svátku!" jen prošla a hned se šla pochlubit jako kočka když zvládla jít na bedýnku. "já mu popřála!!" jak málo stačí ke štěstí, myslela jsme si. Neviděla jsem žádnou reakci, prý jí poděkoval, ale nic nevím. Pak šel směrem ke mě, já seděla na lavičce, dělal na mě obličeje. "Ahoj! Všechno nejlepší k svátku." řekla jsem mu a on ke mě natahoval ruku. Dala jsem mu jí a on si ke mě sedl a dal mi pusu na dlaň. Teda, málem, ucukla jsem. "Miluju tě!" řekl, ale já moc dobře vím, jak to myslela. Uráží mě to, jak na něj asi můžu působit? "No to víš že jo!" šla jsme do třídy "Já ti zahraju na piáno!" vím, že umí hrát. "Pojď." Chvilku přemlouval učitelku, že si chce zahrát, ale ta mu to nepovolila, takže když odešla, tak si to povolil sám. Hrál nejdřív My Heart Will Go On, pak Someone Like You. Občas mu to přeskočilo, ale byl to úžasný pocit. Pokaždý když dohrál tak se na mě podíval a já mu zvedla palec nahoru.
Měl neuvěřitelně okouzlující úsměv. Pak se vydal směrem ke mě, ale zastavil ho spolužák. "Znáš Jabko?" "Ne, Hrušku!" zasmála jsem se, ten den poprvé od srdce, podíval se na mě a bylo vidět, jak se mu rty kroutí do úsměvu. Nechtěla jsem se na něj nidky smát, protože jsem myslela, že to pak vzdá. Nevzdal. Chodil za mnou prakticky každý den, občas jen pozdravil, jindy se vybavoval. Už mne tolik neprovokoval, spíše se mě neustále na něco ptal, byl milý.
Jsem nervózní pokaždé ho vidím. Už se nemůžu ubránit, má tak neodolatelný pohled. Víte, podle mého by měl být mozek a srdce jeden orgán, protože oba dva poslechnout nemohu. Už ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Machiina Machiina | Web | 23. března 2013 v 12:28 | Reagovat

Zamotej mě tam ...:DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama